This website uses cookies for analytics and to improve provided services. By choosing I Accept, you consent to our use of them and other tracking technologies according to our Privacy Policy.
I Accept

webinar monterail:

Kreowanie cyfrowych opowieści przy użyciu danych i informacji

23.01.2019, START: 18:00

Dodaj do kalendarza
Paweł Hawrylak

Paweł Hawrylak, Head Design Teamu w firmie Monterail opowie o wizualizacji danych.

Zapisz się

Każdego dnia Twoja firma zbiera tysiące nowych danych, które bez odpowiedniej wizualizacji pozostaną niekończącą się tabelą, z której niewiele wynika.

Jeśli operujesz na dużej ilości danych, wiesz, że samo ich zbieranie nie przynosi żadnej wartości biznesowej. Czy możesz bez wahania powiedzieć, że wykorzystujesz potencjał, który niosą ze sobą zgromadzone dane? Czy ich obecny sposób prezentacji pozwala wyciągnąć Ci wnioski, które będą zrozumiałe dla wszystkich zainteresowanych i osób decyzyjnych?

Jeśli nie jesteś pewny/pewna odpowiedzi na te pytania, spotkajmy się 23 stycznia i porozmawiajmy o wizualizacji danych.

Podczas 60-minutowego webinaru, Paweł Hawrylak opowie o sposobach prezentacji liczb w celu nadania im sensu i kontekstu zrozumiałego dla odbiorcy:

Paweł Hawrylak

Poznaj

prowadzącego wydarzenie

Paweł Hawrylak jest designerem z dziesięcioletnim doświadczeniem. W Monterail prowadzi zespół designerów i odpowiada za strategię designu całej firmy. Jego misją jest projektowanie pozytywnych doświadczeń użytkownika poprzez interfejsy. Pracował nad wieloma projektami software’owymi, w tym dla korporacji, związanymi z wizualizacją danych. W swojej pracy Paweł ewangelizuje walidację pomysłów na jak najwcześniejszym ich etapie.

Monterail

Delivering Meaningful Software

Istniejąca od ośmiu lat wrocławska firma dostarczająca oprogramowanie na zamówienie. Nasi eksperci od designu i programowania współpracowali z ponad stoma klientami z Polski, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i innych krajów z całego świata. Wyróżnieni w rankingach Deloitte Technology Fast 50 w 2016 i 2017 roku, Financial Times 1000 oraz w kategorii “Top Developers” na liście Clutcha w 2018.

Zostaw swojego maila, aby otrzymać link do webinaru:

Klikając “Zapisz się na webinar” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez firmę Monterail Sp. z o.o. w celach marketingowych. Więcej informacji o naszejpolityce prywatności.